Mali Einsteini w serii Disney Junior

2012-02-07
Mali Einsteini to wyjątkowy fabularno-animowany serial z elementami edukacyjnymi dla najmłodszych. Sympatyczni Leoś, Zuzia, Ania i Łukasz zabierają przedszkolaki w pełne emocjonujących przygód i wrażeń podróże. Dzięki niezwykłym wyprawom dzieci w prosty i przyjemny sposób poznają ciekawostki z zakresu architektury, sztuki, muzyki klasycznej oraz geografii. Serial rozwija samodzielne myślenie, kreatywność, wyobraźnię, a także pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, jednocześnie dostarczając mu mnóstwo zabawy.

Tagi użyte w artykule:
Filmy dla dzieci


Mali Einsteini. Misja w Afryce

Disney Junior: Mali Einsteini. Misja w Afryce

Wybierz się w zapierającą dech w piersiach, pełną zabawy i przygód podróż po największych atrakcjach Czarnego Lądu! Odkryj Wybrzeże Kości Słoniowej i pomóż uroczemu szympansiątku odnaleźć rodziców. Unieś się nad Egipt, aby rozwiązać muzyczno-magiczną zagadkę Sfinksa. Zobacz, jak Rakieta zmienia się w żyrafę, szympansa i słonia w Serengeti. Przez Nil, pustynię i sawannę podróżuj i zwiedzaj Afrykę!

Mali Einsteini. Misja w Ameryce

Disney Junior: Mali Einsteini. Misja w Ameryce

Od wielkich lasów Arkansas po wody zachodniego wybrzeża Ameryka jest pełna fascynujących miejsc, przyjaźnie nastawionych ludzi, dobrej zabawy i przygód. Dołącz do Łukasza i jego drużyny w tej niezwykłej wyprawie! Cel: Góry Ozark. Nim tam trafisz, będziesz musiał przebyć tajemnicze bagno, w czym pomoże ci ,,Bagienna Rakieta”. Uważaj tylko na aligatory! Po drodze zwiedzisz stan Utah, gdzie trzeba będzie uratować z dna wąwozu muzycznego zwierzaka Leosia. Na koniec odwiedzisz przepiękną Alaskę i jej lodowe jaskinie. Wyprawa z Małymi Einsteinami dostarczy ci zapierających dech w piersiach widoków i niezapomnianych wrażeń.

Disney Junior

Jest to seria DVD przeznaczona dla dzieci w wieku 2-7 lat, w skład której wchodzą ciepłe i pełne humoru interaktywne seriale z ulubionymi, znanymi z telewizji bohaterami Disneya. Każdy serial wspiera różne aspekty rozwoju malucha: fizyczny, emocjonalny, społeczny oraz poznawczy. Pobudza samodzielne myślenie, kreatywność, wyobraźnię, a także pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. Seria świetnie sprawdza się także w nauce języka angielskiego, ponieważ każde wydanie DVD zawiera polski i angielski dubbing. Na każdej płycie DVD z serii Disney Junior poza odcinkami danego serialu znajdują się bonusowe odcinki innych seriali.