Stacyjkowo. Maszyna na szynach. DVD

2013-02-25
materiały promocyjne
Załoga ze Stacyjkowa powraca na tory! Młode ciuchcie Koko, Wilson i Bruno oraz przyjaciele: Zosia, Buczek i Nutka, starają się, by wszystko na torach toczyło się gładko. Jednak często ich dobre intencje sygnalizują wielkie kłopoty na drodze!

5 nowych, fascynujących odcinków:
• Emilia i wykrywacz usterek
• Pracuś Wilson
• Wilson i dinozaur
• Reporter kolejowy Wilson
• Przystanek Kosmos

Premiera: 22.02.2013
Polski dubbing
Kategoria filmu: animowany
Czas trwania filmu: 60 min.

Tagi użyte w artykule:
Filmy dla dzieci

materiały promocyjne

Pierwsze kroki w Stacyjkowie

Stacyjkowo to niezwykłe miejsce zamieszkane przez zabawne, kolorowe i urocze pociągi: Koko, Wilsona i Bruno oraz ich przyjaciół. Każda maszyna ma inny charakter i osobowość, tak samo jak różnią się między sobą nasze dzieci. Dlatego każdy maluch odnajdzie w Stacyjkowie swego ukochanego bohatera.

Maszyny stanowią wesołą drużynę, która musi nauczyć się współpracy, wzajemnej pomocy i szacunku dla innych. Mimo przeciwności losu dążą do swoich celów, dzięki wzajemnemu wsparciu i pomocy.


Każdy odcinek stworzony jest tak, aby dostarczyć dzieciom dobre wzorce i zasady funkcjonowania w grupie. Przy tym serial stanowi niesamowitą zabawę dla maluchów dzięki pięknej animacji, scenariuszowi pełnemu humoru, a charakterystyczna i bardzo udana czołówka muzyczna sprawi, że od pierwszej chwili wasze dzieci dadzą się porwać fantastycznej przygodzie.