Tom i Jerry. Jak uratować smoka

Tom i Jerry: Jak uratować smoka.

2014-10-18
informacja prasowa
Niesforny kocur i sprytna mysz, których przygody bawią dzieci na całym świecie, powracają w nowym, magicznym filmie dla całej rodziny!

Nowa, fantastyczna przygoda Toma i Jerry rozpoczyna się w chwili, kiedy w ich ręce wpada tajemnicze, świecące jajo. Niestety, ani kot, ani mysz nie wiedzą, że zostało ono skradzione potężnemu i potrafiącemu ziać ogniem smokowi. W niedługim czasie z jajka wykluwa się smoczuś, który uznaje Toma za swoją… mamę. Kot postanawia stanąć na wysokości zadania i być dla swego podopiecznego jak najlepszym rodzicem, ale nie wie, że dziecka szuka już jego smocza mama. Zresztą nie tylko ona, bowiem schwytaniem smoczusia jest również zainteresowana zła wiedźma Dryzelda, pragnąca wykorzystać go do swoich mrocznych celów.

Z pomocą potężnych sprzymierzeńców i zwierzęcych przyjaciół Tom i Jerry będą musieli pokonać wiele niebezpieczeństw, aby oddać małego smoka jego matce. Czy ta przygoda skończy się szczęśliwie? Przekonajcie się, oglądając film "Tom i Jerry. Jak uratować smoka” – najnowszy pełnometrażowy film animowany o przygodach sympatycznego futrzaka i jego małego (nie)przyjaciela. To znakomita rozrywka dla całej rodziny!

Na płytach obok filmu znajdą się również cztery dodatkowe odcinki serialu o przygodach Toma i Jerry:
  • Zamkowa mysz
  • Kot smok
  • Postrach średniowiecza
  • Taniec drapaka
Czas trwania: 57 minut
Wersja językowa: polski dubbing
Premiera DVD: 17.10.2014

Tagi użyte w artykule:
Filmy dla dzieci